Stowarzyszenie Płocka Park organizuje zbiórkę.

Stowarzyszenie Płocka Park liczy na pomoc darczyńców organizując zbiórkę na najbardziej potrzebne aktywności.

Po wielu latach udało się, wysiłkiem wielu ludzi odwołać zły zarząd i zastąpić nowym, którego głównym celem jest wyprostowanie sytuacji Spółdzielni i uchronienia jej przed upadkiem. Niestety ogrom nieprawidłowości przez ostatnich kilkanaście lat sprawił, że w chwili obecnej stoimy w sytuacji, w której spółdzielnia nie jest w stanie dokończyć naszych domów i stoimy przed jedyną i ostatnią szansą wzięcia spraw w swoje ręce tak, by możliwe było zamieszkanie przez nas w wymarzonych domach. Ale ta szansa wymaga ogromnego wsparcia prawnego oraz specjalistów z zakresu budownictwa.

Pieniądze z tej zbiórki przeznaczone będą na opłacenie pracy ludzi, którzy chcą nam pomóc w wydostaniu się z sytuacji w której się znaleźliśmy – kancelarii prawnych i notarialnych, specjalistów w zakresie wycen, budżetowania i sporządzania kosztorysów budowy a także na zakup koniecznych materiałów i usług budowlanych