Misja

Misją i celem Stowarzyszenia Płocka Park jest między innymi pomoc osobom poszkodowanym, które zawarły umowy ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Ujeścisko” w Gdańsku o wybudowanie domów w inwestycji pn. Płocka Park I i już od 3,5 roku czekają na swoje domy.

Stowarzyszenie Płocka Park to przede wszystkim Ludzie. Ludzie, którzy zostali poszkodowani w związku ze sposobem realizacji inwestycji Płocka Park I, w tym opóźnieniami w budowie oraz brakiem transparentności przy realizacji tej inwestycji.

Chcemy w ramach Stowarzyszenia zbudować szerokie porozumienie i podjąć współpracę z instytucjami publicznymi i prywatnymi, które pomogą nam w doprowadzeniu do szczęśliwego końca budowy  domów Płocka Park I.

Podjęliśmy tę inicjatywę by chronić siebie, swoje rodziny i swoich sąsiadów. Niejednokrotnie marzenia o własnym domu zmieniły się w koszmar i w raz z nim pojawiły się problemy rodzinne, finansowe i zawodowe.

Finalnie pragniemy aby idea Stowarzyszenia Płocka Park jednoczyła mieszkańców, którzy tak jak my czekają na swoje domy i mieszkania.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!